Úvodní strana > O nás

Historie firmy:

Firma JPS byla založena roku 1996 panem Jiřím Procházkou, který firmu vedl samostatně, jako podnikatel. V začátcích se firma zabývala distribucí obalových materiálů. V roce 2001 vznikla samostatná výroba LDPE fólií, sáčků a odpadních pytlů. Nakoupily se výrobní stroje a sortiment nabízeného zboží se rozšířil. Na konci roku 2013 pan Procházka předal vedení svým synům, kteří vytvořili s.r.o. a začali firmu provozovat pod názvem JPS PLASTIC s.r.o.

O nás:

Cílem naší společnosti je vytvořit obchodně silnou výrobní produkci s rozsáhlým obalovým sortimentem zaměřeným i na náročnějšího zákazníka. Naše výrobky jsou 100 % recyklovatelné, snažíme se ochraňovat životní prostředí. Samy recyklujeme LDPE plasty a jsme ve sdružení o obalech v systému EKO – KOM.

V současné době jsou hlavními produkty naší výroby LDPE folie v provedení hadice, polohadice. Dále výroba LDPE odpadních pytlů, které vyrábíme v 6. ti barvách - rozměry jsou vyráběny dle přání zákazníka. LDPE sáčky v různých velikostech (od šíře 5 cm do šíře 80 cm, v síle od 35 my do síly 200 my ), se spodním plochým svárem. Veškeré výrobky a sortiment jsme schopni dodat dle přání zákazníka po celé České republice.

Dále se zaměřujeme na prodej ostatních obalových materiálů a příslušenství. Hlavní distribucí jsou obalové stretch fólie (strojní, ruční,) držáky na fólie, bublinková fólie, distribuce samolepících pásek, krepových lepících pásek, PP pásek, PES pásek, spon a strojků na páskování, papírové dvouvrstvé vlnité lepenky.

Hotové výrobky: